Ta strona wykorzystuje ciasteczka, aby przeglądanie jej przebiegało jeszcze sprawniej. Kontynuowanie przeglądania oznacza zgodę na stosowanie tego rodzaju plików na Twoim urządzeniu, jak zostało to opisane w naszej polityce dotyczącej ciasteczek.
Zarezerwuj teraz

Hotel Elektor

Hotel Elektor znajduje się na Starym Mieście w Krakowie, zaledwie 200 metrów od Bramy Floriańskiej i 200 metrów od Bazyliki Mariackiej. Hotel Elektor oferuje 21 pokoi w większości z widokiem na Stare Miasto. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, duże płaskie telewizory, toaletkę i biurko.

W całym obiekcie dostępny bezpłatnie jest szybki Internet bezprzewodowy. Łazienki wyposażone są w prysznic jak i wannę, duże lustra toaletowe, telefon i suszarki do włosów.

Minibarki (usługa dodatkowo płatna) znajdują się w każdym pokoju. Na specjalne życzenie Gościa dysponujemy żelazkiem / deską do prasowania oraz pościelą dla alergików.

Specjalizujemy się w organizacji kameralnych spotkań rekrutacyjnych, warsztatów, szkoleń i konferencji.
Proponujemy wynajem sali konferencyjnej na 10 – 15 osób mieszczącej się w zabytkowych
XIV wiecznych wnętrzach na poziomie -1.

Posiadamy również kameralną salę konferencyjna dla 8 - 10 osób, z pełnym wyposażeniem technicznym i klimatyzacją. Idealne miejsce do spotkań, mini konferencji, a także do wykorzystania jako gabinet do rekrutacji.

Staramy się dopasować do każdego klienta indywidualną ofertę i oczekujemy na Państwa propozycje. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki cenowe.

Parking publiczny jest dostępny przy sąsiednich ulicach (nie jest konieczna rezerwacja) za dodatkową opłatą.